19.11.2019

FORUM MŁODYCH 2019

termin | 19 listopada 2019, wtorek, godz. 9.00–14.00
miejsce | Gdańsk, ECS, pl. Solidarności 1
kogo zapraszamy | uczennice i uczniów wszystkich szkół średnich z województwa pomorskiego
wstęp | wolny + REJESTRACJA zakończona
więcej informacji | → program

POGADAJMY O PRZYSZŁOŚCI – to hasło 11 edycji FORUM MŁODYCH, czyli corocznej konferencji młodzieżowej organizowanej w Europejskim Centrum Solidarności. JAK ROZMAWIAĆ NA TRUDNE TEMATY, KLIMAT – WIATRAK – ATOM, czy O STRAJKACH I PROTESTACH SPOŁECZNYCH – to tylko niektóre z tematów, które będą poruszać uczniowie szkół średnich podczas FORUM MŁODYCH.

Co roku uczniowie szkół średnich z całego Pomorza, w ECS rozmawiają o sprawach ważnych i najważniejszych, m.in. o: życiowych wyborach, kondycji świata, podatkach, sztuce, rozwoju osobistym i metodach na radzenie sobie z ekstremizmami. Do dyskusji zapraszają znane osoby, ekspertów, by wspólnie szukać dobrych rozwiązań życiowych problemów. W tym roku w debatach wezmą udział m.in. dziennikarki i naukowcy, działaczki społeczne, filozofowie i vlogerzy. Zaprosimy Was do udziału w warsztatach i spotkaniach, tradycyjnie stworzymy też STREFĘ NAUCZYCIELI.

Przygotowania do każdej kolejne edycji FORUM MŁODYCH przybierają inny charakter, co wynika przede wszystkim z coraz większego zaangażowania młodych ludzi. W tym roku dwa spotkania organizujemy w partnerstwie z United Nations Association Poland i Stowarzyszeniem WEŹ SIĘ ZBIERZ.

Do dyspozycji uczestników przygotujemy ponad 400 miejsc.
Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń!

wydarzenie FB