MEDIACJE DLA SPOŁECZNIKÓW I SPOŁECZNICZEK

Twoje działanie społeczne wisi na włosku, bo nie możecie się porozumieć?
Zastanawiacie się, jak wyjść z konfliktu, który rozbija waszą organizację?
Potrzebujecie pomocy kogoś z zewnątrz, by opanować sytuację?

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w mediacji lub konsultacji w tym zakresie, zgłoś się do nas. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie!
Mediacje społeczne są skierowane dla wszystkich osób, grup nieformalnych lub organizacji pozarządowych potrzebujących wsparcia w wyjściu z kryzysu, który dotknął inicjatywę, projekt lub zespół.

Zainteresowany? Zainteresowana?
Zgłoś się do nas!

miejsce | Europejskie Centrum Solidarności, przestrzeń Solidarność Codziennie (3 piętro), pok.3.32
zapisy | e-mail: sc@ecs.gda.pl
informacje | Bartosz Rief, tel. 517 368 094; Sylwia Bruna, tel. 517 368 127

Osoba prowadząca mediacje:
Magda Bellwon – prawniczka, mediatorka, trenerka, wykładowczyni. Absolwentka prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła Podyplomowe Studium z Mediacji, Negocjacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz liczne kursy i warsztaty z zakresu mediacji gospodarczych oraz cywilnych i polubownych metod rozwiązywania sporów. Wykładowczyni akademicka. Trenerka umiejętności mediacyjnych, certyfikowana trenerka Action Learningu, facylitatorka. Aktywnie tworzy i udziela się w Stowarzyszeniu Coachów Action Learning jako jedna z członkiń Zarządu. Członkini Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji. Od dziesięciu lat praktykująca mediatorka. Wieloletnia wolontariuszka Centrum Praw Kobiet Oddział w Gdańsku udzielająca porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego i prawa pracy.